Relacje społeczne starszych osób

Jednym z głównych zadań stawianych przez program Senior Plus jest wspieranie relacji społecznych wśród osób starszych. Na stronie Senior+ Wigor znajdą Państwo szereg gier towarzyskich, które uatrakcyjnią wspólne spędzanie czasu w gronie znajomych oraz rodziny.

W naszej ofercie znajdują się m.in. produkty takie jak kręgle, ringo, tenis stołowy czy zestawy do balansowania, które świetnie się sprawdzą podczas aktywności ruchowych. Dla Seniorów lubiących spędzać czas na grach towarzyskich proponujemy różnego rodzaju gry planszowe, zręcznościowe, logiczne, quizy czy domina. W relacjach społecznych ważne są również spotkania towarzyskie podczas bali i uroczystości dlatego znajdą się również u nas różne gadżety i dekoracje imprezowe, balony, girlandy…

Wśród zaproponowanych produktów znajdują się zarówno takie, z których można korzystać w domowym zaciszu czy wspólnym pomieszczeniu Klubu Seniora, jak i takie które świetnie się nadają do wykorzystania w plenerze przy grach ruchowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.