Aktywność poznawcza osób starszych

Oferta dla Seniorów została przygotowana nie tylko pod kątem rehabilitacji ruchowej, ale również pod kątem terapii aktywności intelektualnej. U osób starszych często z wiekiem pojawiają się problemy z funkcjami poznawczymi, pamięcią, mową. Oferta Senior+Wigor wspiera osoby starsze, dzięki odpowiednio wyselekcjonowanym pomocom.

Nasza oferta przygotowana została aby wspierać mowę, dotyk, wzrok, słuch oraz logiczne myślenie czy pamięć osób starszych. Wśród produktów wspierających aktywność poznawczą Seniorów znajdują się m.in.: tangramy, mozaiki, karty obrazkowe z zadaniami, produkty do manipulacji o różnych kształtach, fakturach, twardości czy strukturze, różne gry, quizy, łamigłówki, puzzle, pomoce logopedyczne oraz wiele innych.
Z przygotowanych przez nas produktów mogą korzystać zarówno osoby, u których obniżyła się sprawność intelektualna na skutek nabytych chorób (np. Alzheimera), jak i te które cieszą się doskonałą sprawnością intelektualną i chcą ją dalej podtrzymać poprzez odpowiednie treningi. Korzystanie z przedstawionych przez nas pomocy, to nie tylko ćwiczenie i wspieranie sprawności intelektualnej, ale również świetna zabawa w gronie znajomych oraz ciekawa forma spędzania wolnego czasu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.